New Vision – grupa pasjonatów i profesjonalistów

NEW VISION jest dynamicznie rozwijającą się firmą, w której pracują profesjonaliści posiadający wiedzę i doświadczenie, poparte stosownym wykształceniem i kwalifikacjami. Gwarantuje to rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji począwszy od przyjęcia oferty, aż do jej finalizacji. Właściciel biura mgr Bożena Kosowska-Skoczylas posiada niezbędne, wymagane prawem polskim, kwalifikacje umożliwiające wykonywanie zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami: licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 9044 oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywanym zawodem (suma gwarancyjna 200000,00 Euro).
Mając świadomość istnienia szerokiej konkurencji na płaszczyznach obejmujących naszą działalność, w realizacji zleceń łączymy dokładność z profesjonalizmem. W swojej pracy kierujemy się zasadami etyki biznesu, a uczciwość jest kluczowym czynnikiem kształtującym naszą reputację na rynku. Dbając o najwyższą jakość usług traktujemy każdego Klienta w sposób indywidualny.

Nasze atuty

Doświadczenie

Już ponad dekadę zbieramy doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości. Staramy się je wykorzystywać, aby jaknajlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo transakcji.

Globalne podejście

Myślimy globalnie, dostrzegając wszelkie zmiany na rynku nieruchomości. Uczestniczymy w kwartalnych badaniach statystycznych NBP o rynku nieruchomości w aglomeracji śląskiej. Działamy lokalnie w oparciu o zdobytą wiedzę.

Zaangażowanie

W naszej pracy wyróżniamy się dużym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Uczestniczymy w szkoleniach aby pogłębiać wiedzę i śledzić na bieżąco zmiany prawne w obszarze naszej działalności.

Współpraca

Nie ma dobrej firmy bez współpracy z Parterami. Dostrzegamy to w pełni i dla dobra naszych klientów korzystamy z wiedzy innych biur nieruchomości, urzędów, notariuszy, geodetów, rzeczoznawców, doradców kredytowych i innych.