Obiekt biurowo magazynowy, 800 m2, Dąbrowa Górnicza

Obiekt biurowo magazynowy na sprzedaż, Dąbrowa Górnicza, Łosień

Cena: 1 250 000 PLN

1 563 PLN/m2

Opis

Do sprzedania lub wynajęcia obiekty magazynowo-produkcyjne położone w Dąbrowie Górniczej.
Oferujemy dwa magazyny o powierzchni ok.400 mkw każdy+budynek wolnostojący o powierzchni ok.25 mkw położone na ogrodzonej działce o powierzchni 4000 mkw.Całość obiektu jest monitorowana przez firmę ochroniarską.Obiekt może spełniać funkcje zarówno magazynową, produkcyjną, handlową, usługową jak również nadaje się na warsztat. Na posesję swobodnie mogą wjeżdżać auta osobowe jak i ciężarowe. Wysokość pomieszczeń to 3,5 m, każda z hal posiada rampę oraz bramy wjazdowe, okna są nowe PCV, stropy są betonowe a w drugiej hali drewniane, dach blacho dachówka oraz papa.Ciepła woda z bojlera elektrycznego, ogrzewanie elektryczne, w oknach rolety antywłamaniowe i kraty, całość monitorowana, gaz w drodze. Lokale będą wolne od 1 września 2014r.
Cena sprzedaży : 1 250 000 PLN brutto.
Cena najmu : 8 500 PLN netto + jednomiesięczna kaucja.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.
Polecamy również inne nieruchomości w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Będzinie, oraz Katowicach. Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji pod numerem telefonu 515 716 530 lub na stronie www.newvision.pl

Przedstawione ogłoszenie nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie zamieszczone zdjęcia, teksty, filmy stanowią własność firmy New Vision w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.
? Agent odpowiedzialny zawodowo: nr lic.: 9044

Szczegóły

Numer oferty 9640764
Typ oferty Obiekt biurowo magazynowy
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 250 000 PLN
Cena za m2 1 563 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 800 m2
Miejscowość Dąbrowa Górnicza
Dzielnica Łosień
Województwo ŚLĄSKIE
Ulica/Osiedle Łosień
Powiat Dąbrowa Górnicza m.
Gmina Dąbrowa Górnicza M.
Położony w poza miastem