Grunty - działka budowlana, 5 718 m2, Dąbrowa Górnicza

Grunty - działka budowlana na sprzedaż, Dąbrowa Górnicza, Strzemieszyce Małe

Cena: 95 000 PLN

17 PLN/m2

Opis

Oferuję do sprzedania działkę budowlaną ze starym domem w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Strzemieszyce. Oferowana działka jest o powierzchni 5718 m kw ( ok 900 pod zabudowę jednorodzinną) 13m x 420m, w kształcie prostokąta o lekkim nachyleniu w kierunku wjazdu. Nieruchomość zabudowana starym domem, który może służyć jako zaplecze budowlane. Dojazd drogą asfaltową od zachodu. Media w postaci prądu i wody w drodze przy działce. Okolica bardzo spokojna o znikomym natężeniu ruchu samochodowego, dużo zieleni.W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej i sklep spożywczy.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Polecamy również inne nieruchomości w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Będzinie i Katowicach. Zapraszamy do współpracy.Więcej informacji od godz. 9.30 pod numerem telefonu 515 716 530
lub na stronie www.newvision.pl
Przedstawione ogłoszenie nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie zamieszczone zdjęcia, teksty, filmy stanowią własność firmy New Vision w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.

Szczegóły

Numer oferty 12420764
Typ oferty Grunty - działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 95 000 PLN
Cena za m2 17 PLN
Powierzchnia 5 718 m2
Miejscowość Dąbrowa Górnicza
Dzielnica Strzemieszyce Małe
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat Dąbrowa Górnicza m.
Gmina Dąbrowa Górnicza M.