MIESZKANIA, DOMY | SPRZEDAŻ, WYNAJEM | DĄBROWA GÓRNICZA, SOSNOWIEC, KATOWICE, BĘDZIN, ŚLĄSK

INFORMACJA


Jesteś klientem korporacyjnym i interesują Cię nieruchomości dla klientów korporacyjnych - ZAPRASZAM NA STRONĘ NIERUCHOMOŚCINAŚLĄSKU.PL

Apartamenty Storczyków to zespół dziewięciu podwójnych segmentów. W pierwszym etapie powstaną trzy z nich. W kolejnym pozostałe sześć.
Pojedynczy segment mieści nie więcej niż trzy lokale. Mieszkańcom zapewnia to poczucie prywatności, a osiedlu nadaje kameralności. Każdy segment ma na dolnej kondygnacji garaże oraz przynależne miejsca parkingowe na zewnątrz.

Mieszkania o powierzchni od 37 do 120 m2 zostały zaprojektowane z uwzględnieniem zasad funkcjonalności, z optymalnym wykorzystaniem nasłonecznienia oraz standardów dobrej architektury. Większe lokale mają wyraźnie wydzieloną część dzienną oraz nocną, dzięki czemu życie staje się naprawdę komfortowe.

Więcej informacji od godz. 9.30 pod numerem telefonu 501 293 749 lub na stronie www.newvision.pl

osiedle etapy image 1

storczykow2

 

Odpowiednio dobrane materiały

Segmenty zbudowane zostały z bloczków silikatowych charakteryzujących się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi i akustycznymi. Ściany mają tutaj grubość 36 cm i przedzielone są warstwą dylatacyjną. Jednym słowem koniec z irytującymi odgłosami sąsiada zza ściany.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na odpowiedni dobór okiem. To one sprawiają, że nasze apartamenty są doskonale doświetlone. Montaż panoramicznych okien trzyszybowych o współczynniku U=99 daje także doskonałe właściwości izolacyjne. Stropy i klatki schodowe wybudowano na bazie nowoczesnych systemów prefabrykowanych. Elewacja wykonana została z tynków gipsowo-wapiennych i drewna.

apstor5apstor6apstor7

Nowoczesne technologie

Wszystkie apartamenty wyposażone są w nowoczesne wodne ogrzewanie podłogowe. Co ważne zasilane jest ono z sieci miejskiej co przynosi znaczne oszczędności.

Także ciepła woda w mieszkaniu dostępna jest z sieci miejskiej co eliminuje konieczność zakupu kosztownych pieców elektrycznych, czy gazowych. Segmenty wyposażone są w nowoczesne systemy wentylacyjne, światłowodową sieć teletechniczną, instalacje satelitarną. We współpracy z naszymi partnerami możliwa jest też instalacja systemu tzw. inteligentnego domu.

Koniec kompromisów

Aranżuj, jak chcesz – dzięki nowoczesnej technologii ściany działowe możesz postawić w dowolnym miejscu. Wzmocniona konstrukcja budynków nie stawia żadnych ograniczeń w tym zakresie – jedynymi ścianami nośnymi są ściany zewnętrzne.

Miejsce, w którym wszystko rozkwita

Projektując Apartamenty Storczyków, dążyliśmy do pełnej integracji inwestycji z otoczeniem. Szczególną uwagę kładliśmy na nasłonecznienie będące źródłem dobrej energii w każdym wnętrzu.

Wszystkie apartamenty mają zatem panoramiczne okna zdecydowana większość zarówno od wschodu, jak i od zachodu. Dzięki temu mieszkania są nasłonecznione przez cały dzień. W apartamentach dwupoziomowych dodatkowym atutem jest ekspozycja południowa. W proponowanych aranżacjach pokoje i sypialnie znajdują się po stronie wschodniej, za to salon od strony zachodniej. Tylko nieliczne osiedla w Polsce mogą się poszczycić tak idealną lokalizacją.

 

apstor12apstor10apstor11