MIESZKANIA, DOMY | SPRZEDAŻ, WYNAJEM | DĄBROWA GÓRNICZA, SOSNOWIEC, KATOWICE, BĘDZIN, ŚLĄSK

INFORMACJA


Jesteś klientem korporacyjnym i interesują Cię nieruchomości dla klientów korporacyjnych - ZAPRASZAM NA STRONĘ NIERUCHOMOŚCINAŚLĄSKU.PL

Apartamenty Kościelna

3col

 

Zamieszkaj na komfortowym osiedlu,
w pięknym otoczeniu.

Nie czekaj z decyzją - rezerwacja już trwa! Apartamenty o powierzchniach 54, 61, 79, 81, 87 m2 w trakcie sprzedaży. Istnieje także możliwości zakupu ogródków i garaży.

Więcej informacji od godz. 9.30 pod numerem telefonu 501 293 749 lub na stronie www.newvision.pl

kos ap1

kos ap2kos ap4

Oszczędności

Kupując apartament na Wzgórzu Gołonoskim na osiedlu Apartamenty Kościelna zostaną Państwo właścicielami Apartamentu - Mieszkania Własnościowego. Nie będziecie zmuszeni uiszczać wysokich czynszów lokatorskich czy też wysokich kosztów remontowych i bieżące utrzymanie tak jak ma to miejsce w starym budownictwie. Apartamenty Kościelna w Dąbrowie Górniczej to inwestycja tworzona na dla nabywcy mającego w perpektywie oszczędności płynące z nowoczesnego apartamentu.

Komfort

Kameralne i komfortowe osiedle w zabudowie szeregowej. Teren ogrodzony, oświetlony, duża działka zapewniająca łatwy dostęp do miejsc wypoczynkowych, postojowych oraz parkingowych. Dodatkowo możliwość zakupu garaży oraz ogródków. Niska zabudowa z przemyślanym, funkcjonalnym układem pomieszczeń..

Lokalizacja

Osiedle zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kościelnej w otoczeniu zieleni, a jednocześnie w niedalekim zasięgu centrum miasta, doskonale usytuowane pod względem życia codziennego oraz potrzeb komunikacyjnych. W nieodległym otoczeniu sklepy, szkoły, placówki zdrowia, restauracje, parki, komunikacja autobusowa, tramwaj. Łatwy i szybki dostęp do tras szybiego ruchu.